Fotografia ślubna


Ślub to wydarzenie w życiu każdego z nas, które chcielibyśmy pamiętać długo, a pamiątki z tego dnia móc pokazać dzieciom i wnukom. Najprostszym rozwiązaniem, aby uwiecznić ową chwilę jest oczywiście dobry fotograf.

Na co zwrócić uwagę?
Przede wszystkim powinniśmy przejrzeć portfolio potencjalnego kandydata. Obecnie w sieci funkcjonuje wiele portali, na których firmy fotograficzne oraz tzw. freelancerzy prezentują swoje dotychczasowe osiągnięcia.

Fotograf z polecenia
Jest to tyle dobre rozwiązanie, że zazwyczaj mieliśmy już okazję zobaczyć prace owej firmy np. na weselu koleżanki. Wiemy zatem czego się spodziewać, a przy okazji możemy podpytać znajomą o efekt pracy – w szczególności wykonanie pamiątkowego albumu czy czas realizacji zlecenia.

Jakie rodzaje zdjęć?
Standardowo fotografia ślubna Poznań obejmuje: sesje narzeczeńską, przygotowania do ceremonii w domu, ślub w kościele, przyjęcie weselne i sesje narzeczeńską (zazwyczaj wykonywaną w późniejszym terminie). Z serii wykonanych zdjęć otrzymujemy album – wersję elektroniczną oraz tradycyjną. Oprócz tego, możemy zlecić fotografowi wykonanie innych dodatkowych gadżetów jak np. zdjęć wielkoformatowych do wydruku czy przygotowanie specjalnego kolażu najciekawszych fotografii z wesela.

Ceny
Ceny usług fotograficznych w zależności od tego na jaką ofertę się zdecydujemy mogą wynosić nawet kilka tysięcy złotych.
Sprawdź też ofertę: kamerzysta na ślub Poznań.