Centrum reklamy – jak sobie dorobić


centrum reklamy to portal, który pozwoli dorobić ci trochę pieniędzy. Rejestracja jest dziecinnie prosta. Musisz mieć ukończone 13 lat. Od niepełnoletnich wymaga się zgody rodzica lub opiekuna. Po Rejestracji otrzymujemy bonus w wysokości 1,50 zł. Obecnie na stronie zarejestrowanych jest około 180 tysięcy użytkowników
Jak zacząć zarabiać ?
Do wyboru jest kilka opcji:
czytanie płatnych e-maili, które przychodzą na twoją pocztę, oglądanie płatnych reklam, udział w ankietach, przez program partnerski lub po prostu płatne klikanie. Minimalna kwota za każde zadanie to 1 grosz. Kwota, którą możesz wypłacić za pomocą przelewu lub doładowania na telefon to 30 zł.
Jest także możliwość kupienia reklamy. Dostępne są opcje płatności przez SMS, zarobionymi pieniędzmi na centrum reklamy, lub też przelewem. Na stronie są organizowane konkursy na najlepszych polecających serwis użytkowników, w których można wygrać wysokie nagrody pieniężne. Ciekawą opcją jest także oferty refundowane. Dzięki temu dostaniemy kilka procent zwrotu za kupioną rzecz na podanych portalach. Ponadto centrum reklamy posiada własne oferty na allegro. W ofercie znajdziemy pozycjonowanie poznań lub dodawanie wejść na stronę. Dzięki temu strona klienta będzie bardziej popularna.