Nicole Sochacki – Wójcicka – ginekolog

Ciąża to stan z całą pewnością wyjątkowy, który każda kobieta przechodzi inaczej. Mimo że nazywana jest stanem błogosławionym, nie zawsze usłana jest różami i często konieczne jest rozwianie wielu wątpliwości, jakie rodzą się w głowie przyszłej marki. Ja nazywam się Nicole Sochacki – Wójcicka http://premium-medical.pl/lekarze-i-specjalisci/nicole-sochacki-wojcicka i jako ginekolog oraz położna, pragnę wspomóc wszystkie panie będące w ciąży, a także planujące posiadać dzieci. Posiadam duże doświadczenie wyniesione z teorii (studia w Polsce i Anglii), a także wiedzę praktyczną – nie tylko wyniesioną z pracy w zawodzie, ale również macierzyństwa. Sama jestem matką i żoną, w związku z czym wiem co przeżywa kobiet oraz cała rodzina, kiedy czeka się na cud narodzin. Jest radość, ale pojawiają się także wątpliwości, z którymi każda kobieta powinna pójść do specjalistki – czyli do mnie. Zachęcam do wizyty na mojej stronie internetowej, a także blogu, a będę z całą pewnością w stanie pomóc wszystkim z pań w waszych problemach – nie tylko dzięki artykułom jakie publikuje, ale również odpowiedziom na pytania, jakie daje każdej z was.

Dlaczego Nicole Sochacki – Wójcicka?

Przede wszystkim dlatego że mam wiedżę i podejście – wiem jak wspaniała jest ciążą i co się z nią wiąże. Znam też problemy i potrzeby przyszłych matek, ponieważ w swojej codziennej pracy mam styczność z kilkudziesięcioma kobietami będącymi w ciąży. Jestem w stanie pomagać paniom w doborze odpowiedniej diety, w rozwianiu wątpliwości co do tego czy można uprawiać aktywność i stosunek seksualny, a także opowiedzieć wiele na temat samego porodu. Właściwie nie ma dla mnie rzeczy, o których nie mogłabym czy nie chciałbym z wami porozmawiać drogie mamy. Tematy tabu w ciąży nie powinny istnieć, ponieważ uniemożliwiają rozwój każdej z nas – dlatego też zapraszam do skontaktowania się ze mną za pośrednictwem strony lub bloga i do zapoznania się z tym, co mam wam do przekazania.

Razem z całą pewnością znajdziemy odpowiedź na każde nurtujące was pytanie – zapraszam i życzę szczęśliwej ciąży, Nicole Sochacki – Wójcicka.